Hands Free

Montáž, demontáž nebo servisní zásah na Hands Free, zabezpečení vozu, elektronických doplňků, např. autorádia, parkovacích senzorů či kamery můžete objednat osobně, e-mailem nebo na telefonním čísle 602 564 626.

Jezdíte často a nemáte Hands Free? Telefonovat s mobilem v ruce za jízdy je nejen nedovolené a někdy drahé, ale hlavně ohrožující bezpečnost nás všech. Zvažte, prosím, zda za cenu dvou nebo tří pokut (o bodovém ohodnocení nemluvě) by přece jen Hands Free nebylo smysluplnou investicí.

Nabízíme tato řešení:

1. Pevná Bluetoth sada s LCD - zapnete zapalování a pokud je na mobilu aktivní Bluetoth, nic neřešíte. Na LCD vidíte, kdo Vám volá, případně si ho najdete, pokud chcete volat Vy. Máme dlouhodobě v nabídce několik variant HF sad se značkou Parrot nebo Burry.

2. Vyměníme autorádio Vaší oblíbené značky za nové, které disponuje funkcí Bluetooth, připojíme externí mikrofon a je to.

3. Méně komfortní je přenosné BT zařízení, které jednoduše umístíte na sluneční clonu a můžete komunikovat také v režimu Hands Free. Nebo Vám můžeme alespoň nabídnout lehounký přenosný BT headset na ucho. V těchto případech budete muset myslet na to, abyste ve svém přenosném zařízení včas (vždy za několik dnů) nabili akumulátor zajišťující jeho provoz. Za jízdy to není opravdu vhodné.

Zabezpečení Vašeho vozu

Pokud Váš vůz není z výroby vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem a považujete to za potřebné, rádi Vám nabídneme různé způsoby a úrovně zabezpečení a po dohodě nainstalujeme. Lze ve stručnosti zmínit autoalarmy s GSM modulem nebo bez něho, přidaný imobilizér, sledování vozu na bázi GPS apod.

V našem portfóliu značek najdete Gemini, Keetec, Jablotron, Patriot, Autopatrol.

Elektronické doplňky k výbavě Vašeho vozu

Naše nabídka Hi-Fi, bezdotykového zamykání a odemykání vozu, parkovacích senzorů nebo vyhřívání sedadel splňuje požadavky náročných zákazníků, ale možná překvapivě je cenově dobře dostupná pro každého.

Parkovací senzory na zadní straně auta
© 2022 Ponny s.r.o. Všechna práva vyhrazena.