Mobily a jejich opravy

V naší prodejně - servisu si můžete vybrat ke koupi z několika desítek mobilů - smartphonů, tlačítkových telefonů nebo mobilů designovaných pro seniory.

Ke všem značkám nabízíme bohatý sortiment příslušenství. Rádi poradíme, nalepíme ochranná skla, spárujeme bezdrátové příslušenství přes Bluetoth, přeneseme Vám data ze starého mobilu do nového, poradíme s obsluhou nebo domluvíme přístroji, když Vás nechce poslouchat.

Někdy Vás upozorníme na vhodnost nebo nutnost údržby nebo například výměny baterie. Jejich nadouvání bylo dříve sporadické, ale stává se stále častějším projevem bez ohledu na výrobce. Jde o jev skutečně nebezpečný, který není radno podceňovat vzhledem k nebezpečí požáru!

Naše prodejna z ulice Hybešova
Nebezpečně nafouklá baterie (vzadu) v porovnání s baterií normální (vpředu)

Opravy - servis

Opravíme každý mobil nebo tablet, na který jsou rozumně dostupné náhradní díly. Ve výjimečných případech po dohodě můžeme objednávat díly v zahraničí.

Máme jistou zásobu náhraních dílů na starší mobily Nokia (i více než 10 let staré) z doby, kdy jsme pro značku NOKIA prováděli v Brně autorizovaný servis.

Aktualizujeme SW a mapy v GPS navigacích.

Opravy i na mikroskopické úrovni
Mobil s rozbitým displejem snadno opravíme!

Oxidace v mobilu

Bohužel ne každý mobil nebo tablet je vyroben jako vlhku- nebo voděodolný. Nepřiměřená vlhkost nebo kapalina v kontaktu s elektronikou způsobuje oxidaci až korozi kovových částí a následně nefunkčnost. Logickým důsledkem je pak také ztráta záruky (kromě deklarovaných odolných přístrojů). Takový případ lze vyřešit pouze čistěním ultrazvukem s průměrnou 50procentní úspěšností. Nejedná se však o opravu ve smyslu toho slova, ale o pokus zachránit poškozený přístroj!

Oxidace na základní desce mobilu
Interiér prodejny - servisu
© 2022 Ponny s.r.o. Všechna práva vyhrazena.