Elektronické knihy jízd - Fleet Management

Pro efektivní a hospodárné využití vozidel v každé firmě poskytuje významnou podporu sledování jejich reálného provozu prostřednictvím komunikačních modulů GPS/GSM.

Dodavatelů zažízení i souvisejících služeb je na našem trhu celá řada. Naše firma dlouhodobě spolupracuje s těmi nejlepšími a nejrozšířenějšími výrobci. Technické možnosti sledování vozidel se rychle zdokonalily, takže dnes může provozovatel vozidla či celého vozového parku běžně sledovat nejen ujeté vzdálenosti a trasy nebo on-line polohu vozidel, ale také reálný stav PHM a spotřebu nebo styl jízdy řidičů nebo získané informace využít pro dispečerskou činnost. Cena je jistě důležitým kritériem, ale z mnohaleté zkušenosti doporučujeme se zaměřit i na SW stránku produktu, která ovlivňuje efektivitu zpracování získaných dat a možnost vyhodnocení nejen pro elektronickou knihu jízd, ale i mnoha dalších užitečných parametrů.     

Tyto elektronické jednotky lze použít i pro sledování provozu speciálních strojů a zařízení (bagry, kompresory apod.)

Objednat si montáž či demontáž jednotky nebo servisní zásah můžete e-mailem nebo na čísle 602 564 626.

Kliknete-li na Webdispečink či mapku, můžete přímo nebo na záložce "Vyzkoušet" otestovat možnosti sledování vozidel v reálném provozu.

© 2022 Ponny s.r.o. Všechna práva vyhrazena.